• info@bozmetsan.com.tr
  • +90 533 151 07 68
  • +90 533 151 07 68

HURDA ÇİNKO

BOZMETSAN, hurda çinkonun değerini en iyi şekilde belirlemek için bu tüm faktörleri dikkatle değerlendirir ve müşterilere adil ve rekabetçi fiyatlar sunar.

HURDA AKÜ

BOZMETSAN, farklı türde hurda akülerin toplanması, işlenmesi ve geri dönüştürülmesi hizmetlerini sunmaktadır. Bunlar arasında Sulu Tip Hurda Akü, Kuru Tip Hurda Akü ve Küçük Hurda Akü bulunmaktadır.

HURDA KABLO

Hurda Kablo fiyatları, kablonun içindeki metallerin türüne, saflığına ve piyasa değerine bağlıdır. Hurda Kablo fiyatları, kablonun içindeki metallerin türüne, saflığına ve piyasa değerine bağlıdır.

HURDA ALÜMİNYUM

Hurda alüminyum ticaretinde çeşitli kategoriler mevcuttur. Bu kategorilere, metali oluşturan alüminyumun yanı sıra diğer elementler ve alüminyumun saflığına bağlı olarak belirlenir.

HURDA DEMİR

Demir, geri dönüştürülebilir malzemelerin en yaygınlarından biridir. Biz, her türlü demir atığınızı alabilir ve onu yeni ürünler yapmak için yeniden kullanılabilir hale getirebiliriz.

HURDA BAKIR

Hurda bakır, elektrikli ekipmanlarda ve diğer birçok uygulamada yaygın olarak kullanılır. Bakır, geri dönüştürüldüğünde doğal kaynakları korur ve enerji tasarrufu sağlar.